Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Referent u računovodstvu (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Varaždin

Application deadline:

  • HELCOM TRADE trgovačko društvo za proizvodnju, trgovinu i usluge, društvo s ograničenom odgovornošću

Job description

Opis poslova:
- vođenje analitičke knjigovodstvene evidencije (kontrola, unos i obrada poslovne dokumentacije kupaca i dobavljača, osnovna sredstva, blagajna, poslovi platnog prometa: kunski i devizni izvodi, unos i knjiženje putnih naloga)
- operativna podrška u knjigovodstvenim poslovima (knjiženje ulaznih računa, salda konti, kontinuirano praćenje i kontrola kupaca, usklada konta s kupcima i dobavljačima, izrada, knjiženje i praćenje kompenzacija - financijsko knjigovodstvo)
- podrška voditelju financija u praćenju starosne strukture potraživanja/obveza
- izrada kalkulacija
- svi drugi vezani poslovi po nalogu voditelja odjela

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: smjena - prijepodne.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Potrebni uvjeti:
- SSS/VSS/VŠS ekonomskog smjera
- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
- poznavanje osnova robno-materijalnog poslovanja
- dobro poznavanje rada na računalu (napredno poznavanje Excela)
- logičko razmišljanje i zaključivanje, sistematičnost u radu
- preciznost u obavljanju poslova i poštivanje rokova
- visoka razina odgovornosti u obavljanju poslova, samostalnost u radu
- sposobnost rada u brzoj i timski orijentiranoj okolini
- motiviranost za rad i pozitivan pristup poslu

Svim kandidatima koji se prijave na oglas, unaprijed zahvaljujemo. Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži krug odabira za zaposlenje na otvoreno radno mjesto.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).