Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Dostavljač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • Agram Squad j.d.o.o.

Job description

Opis radnog mjesta:
- tražimo dostavljače (m/ž) za Zagreb
- dostava hrane i ostalog putem aplikacije za dostavu

Za rad je potrebna osobna iskaznica te vozačka dozvola ako se radi s motornim vozilom.

Od sada i vi imate priliku postati naš partner-dostavljač!

Sve sto trebate su pametni telefon, bicikl, romobil, skuter ili auto.

Na platformi za dostavu sami birate koliko i kada želite raditi, ovaj posao vam omogućuje fleksibilnost i lako upravljanje zaradom.

Broj izvršitelja: 10.

Vrsta zaposlenja:
- stalni radni odnos
- honorarni posao
- studentski posao

Radno vrijeme:
- fleksibilno radno vrijeme

Potrebna stručna sprema: KV.

Potrebne godine iskustva: bez radnog iskustva.

Vozačka dozvola: B kategorija.

Potrebna znanja i vještine: dobro snalaženje s mobilnom navigacijom i poznavanje grada.

Plaća: 3000 - 20000 kn.

Nudimo fleksibilno radno vrijeme koje si određujete sami, najpovoljniji uvjete za suradnju, različite bonuse tijekom rada od platforme i od tvrtke dodatno.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).