Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Bolt dostavljač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zadar

Application deadline:

  • Ikasan delivery j.d.o.o.

Job description

Opis posla:
- da bi postao Bolt dostavljač potreban ti je bicikl, skuter ili automobil, te pametni telefon, a ukoliko nemaš prijevozno sredstvo, isto ti možemo i organizirati
- plaća se na osnovu obavljenih dostava i prijeđenih kilometara
- naravno sve zavisi od broja dostava koje ćeš izvršiti.

Radno vrijeme je fleksibilno i sam/a si određuješ kada i koliko ćeš raditi.

Od toga koliko ćeš raditi zavise i tvoja primanja. Što više dostava obaviš; biti će i veća primanja.

Najbolji dostavljači znaju mjesečno ostvariti zaradu i preko 16.000 kn.

Zato ako si odgovorna i ozbiljna osoba to je posao za tebe.

Što je još potrebno da postaneš Bolt dostavljač:
- nakon što prođeš informativni razgovor, pozivamo te na online edukaciju u trajanju od 1 sat gdje ćeš proći teoretsku obuku.
- na prezentaciji ćeš biti detaljno upoznat sa načinom rada i načinom na koji se obračunava tvoja zarada.

40,00 kn / 5,31 eur garantirana satnica.

Broj radnika: 10

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).