+1
Pošalji prijatelju

Wellness terapeut / Kozmetičar (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

SPA at the Berkeley je prvi 'boutique day spa' u Dubrovniku i nalazi u sklopu Berkeley hotela.

Nudeći visokokvalitetne tretmane lica i tijela renomiranog brenda Dermalogica, tretmane za njegu noktiju najboljeg svjetskog brenda OPI nails uz klasične usluge masaže tijela i depilacija, smo se pozicionirali kao jedan od najboljih salona u Gradu. U 2016. godini proširili smo ponudu i otvorili B. Skin & Nail bar koji nudi iste visokokvalitetne usluge u srcu Starog Grada.

Cilj nam je da naši terapeuti su upoznati sa svim najnovijim trendovima u njezi lica i noktiju te s toga potičemo dodatno stručno usavršavanje.

Opis posla

Tražimo komunikativnu i odgovornu osobu da se pridruži našem SPA timu u Dubrovniku na poziciji wellness terapeut / kozmetičar (m/ž).

Uvjeti

- radno iskustvo minimalno dvije godine
- iskustvo u kozmetičkim tretmanima lica
- iskustvo u njezi noktiju (estetska manikura, pedikura)
- iskustvo u izvođenju raznih vrsta masaža
- iskustvo u izvođenju depilacija (ne obavezno ali poželjno)
- obavezno poznavanje rada na računalu
- dobro poznavanje engleskog jezika
- izvrsne komunikacijske vještine
- samostalnost i odgovornost u radu

Kandidati mogu poslati svoj životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku zaključno do 05.04.2017. godine putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Outlook, Internet

Što nudimo

- sezonski posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja
- profesionalnu edukaciju od strane Dermalogice i OPI, te dodatno usavršavanje tijekom godine
- osiguran smještaj
- redovna primanja
- 40 sati radni tjedan (1 slobodan dan)
- dodatne bonuse na ostvarenu prodaju/odrađene tretmane
- timski rad sa mladom i dinamičnom ekipom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Prosječna plaća u kategoriji
Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.