+1
Pošalji prijatelju

Vatrogasac (m/ž)

Zagreb, Varaždin i okolica, Slavonski Brod

Rok prijave:

  • KLEMM SIGURNOST d.o.o. za tjelesnu i tehničku zaštitu
  • Adresa: D. Gervaisa 3, 10 000 Zagreb

Društvo Klemm sigurnost d.o.o., osnovano u Zagrebu 2003. godine, vodeći je pružatelj optimalnih sigurnosnih rješenja stranih i domaćih tvrtki u Hrvatskoj. Visoko smo specijalizirani na području tjelesne i tehničke zaštite imovine, privatnog vlasništva, pojedinaca i posebnih događaja.

Opis posla

Tražimo vatrogasce (m/ž) - više izvršitelja.

Uvjeti

- potrebna završena Vatrogasna škola, članstvo u DVD-u nije dovoljno za rad na radnom mjestu Vatrogasac

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- raspored na radno mjesto prilagođavamo što bliže mjestu stanovanja
- redovna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.