+1
Pošalji prijatelju

Vodoinstalater (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • VODOVOD-MONTAŽA d.o.o.
  • Adresa: Poljski put 1, 31000 Osijek

Opis posla

VODOVOD-MONTAŽA d.o.o. Osijek, Poljski put 1, 13. lipnja 2017. godine objavljuje natječaj radi sklapanja ugovora o radu na određeno vrijeme u trajanju od tri (3) mjeseca:

Vodoinstalater (m/ž) - više izvršitelja.

Opis poslova:
- izrada i montaža instalacija vodovoda i kanalizacije
- rad u sjedištu poslodavca i terenski rad

Uvjeti

Potrebno formalno obrazovanje i iskustvo:
- KV/VKV/SSS
- poželjno radno iskustvo 1 godinu (nije važno)

Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:
- samostalnost u radu, sklonost timskom radu, razvijen smisao za tehniku i točnost u radu, pouzdanost, odgovornost i dosljednost, sklonost stjecanju novih znanja i dobra tjelesna kondicija

Rok za dostavu prijava je do popune.
Neće se razmatrati prijave pristigle bez odgovarajućih potvrda o stečenom formalnom obrazovanju i dodatnim osposobljenostima.

Prijave kandidati mogu dostaviti putem linka za prijavu ili na adresu poslodavca.
Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Za dodatne informacije u vezi natječaja kandidati se mogu obratiti na telefon: 031 330 424 ili mobitel: 099 2665 381.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

S odabranim kandidatom sklapa se ugovor o radu na određeno vrijeme, uz mogućnost pretvaranja na neodređeno.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.