+1
Pošalji prijatelju

Regionalni voditelj (m/ž)

Lika, Dalmacija

Rok prijave:

CWG d.o.o. u obujmu djelovanja, postojećih aplikacija u industriji i energetici na području RH, za unapređenje podrške klijentima otvara dinamično radno mjesto.

Tvrtka CWG sa tradicijom preko 35 godina na europskom tržištu, želi implementirati know-how te osigurati učinkovitost i efektivnost rada svojim klijentima.

Opis posla

CWG d.o.o. je vodeća tvrtka u regiji na području tretmana i obrade vode. Kroz svoj spektar djelovanja i aplikacijama nudimo najopširniju ponudu najmodernijih tehnoloških rješenja za rješavanje problema sa vodom. Naši klijenti su mnogobrojne kompanije iz regije sa područja Industrije , proizvodnje, hotelijerstva i medicine.

Zbog sustavnog unapređivanja te organskog rasta kompanije tražimo regionalnog/u voditelja/icu koja bi pružila direktnu podršku našim klijentima u regiji.

Opis posla:
- savjetovanje te promocija sustava i opreme iz asortimana tvrtke postojećim i novim klijentima u regiji
- odgovorno vođenje prodajnih ciljeva , predan i fokusiran rad sa klijentima
- marketinške aktivnosti (mail komunikacija, društvene mreže, - prezentacije, sajmovi i kongresi itd...)
- postprodajne aktivnosti

Uvjeti

- izražene prodajne i komunikacijske vještine
- visoka razina pouzdanosti i prilagodljivosti
- usmjerenost na zadovoljstvo kupca
- sklonost timskom radu
- marljivost i pozitivan pristup poslu
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- rad na računalu
- vozačka B kategorija

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2-4

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.