+1

Projektant čeličnih konstrukcija i strojeva - konstrukter (m/ž)

Kamanje

Rok prijave:

Gorše Sistemi d.o.o. su manja tvrtka specijalizirana za inženjering u automobilskoj industriji.
Radimo sa većinom europskih automobilskih proizvođača i njihovih dobavljača.
Više na www.gorse.hr

Opis posla

- projektiranje namjenskih čeličnih konstrukcija - paleta za automobilsku industriju u CAD okruženju
- izrada 3D modela, izrada nacrta i ostale tehničke dokumentacije
- komunikacija sa inozemnim partnerima
- rad od kuće

Zapošljavamo više osoba.

Uvjeti

- samostalnost u procesu konstrukcije čeličnih konstrukcija
- odlično poznavanje Catie V5
- prednost imaju osobe sa odličnim znanjem njemačkog jezika

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad na našoj opremi ili na opremi naših partnera
- prilagodljivo radno vrijeme

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Partnerska suradnja, Studentski ugovor

Plaća:

Od 7000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.