+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar u restoranu na benzinskoj postaji (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

  • ETRADEX PROIZVODNJA I TRGOVINA D.O.O.

Etradex grupa je brand partner Austrijskog OMV-a za Hrvatsku. Bavimo se maloprodajom i veleprodajom naftnih derivata. Maloprodajna mjesta nalaze se u Istri, a dostava Eurodizela, Plavog Dizela i Lož ulja odvija se po cijeloj Hrvatskoj. Kupcima želimo pružiti vrhunski proizvod i kompletnu uslugu dostave, kontrole količina, spremnike za skladištenje, održavanje mjerne i ostale opreme te održavanje voznog parka. Pošaljite nam Vaš životopis i postanite dio Etradex tima!

Opis posla:

  • Spremanje dnevnih jela, a la cart hrane i pizza
  • Održavanje prostora čistim

Uvjeti:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet
  • Komunikativnost i ljubaznost

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja, može i rad preko studentskog ugovora
  • Stimulativna primanja, povećanje za rad nedjeljom, blagdanom i za noćni rad
  • Rad u dvije smjene (jutarnja, popodnevna)
  • Radno vrijeme od 7 ili 8 sati dnevno, slobodni dani
  • Djelomično plaćen topli obrok i putni troškovi
  • Rad u opuštenom i prijateljskom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.