+1
Pošalji prijatelju

Referent fakturiranja (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • BILIĆ-ERIĆ d.o.o. za privatnu zaštitu
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 3, TC Millenium, 10360 Sesvete
  • Web: https://www.bilic-eric.hr/

Bilić-Erić je jedna od vodećih zaštitarskih tvrtki u Hrvatskoj, čija je osnovna djelatnost pružanje usluga tjelesne i tehničke zaštite. Odjel tehničke zaštite vrši ugradnje sustava tehničke zaštite, (alarmi, vatrodojavni sustavi, kontrole pristupa, videonadzor), njihovo održavanje, te spajanje na vlastiti CDS, uz uslugu 24 satnog nadzora i intervencije na alarme. Isto tako, usluga tehničke zaštite obuhvaća i opremanje financijskih institucija, kao i naplatnih mjesta svih objekata kod kojih se vrši poslovanje gotovim novcem, balističkom i mehaničkom zaštitom, neprobojnim stijenama i staklima, kao i manipulativnim ladicama za novac i sefovima.

Opis posla

- aktivno sudjeluje u obračunu i izvršenju svih poslova
- neposredno surađuje s drugim Sektorima i klijentima društva
- unosi podatke o poslovnim partnerima
- vrši pripremu podataka za izradu računa
- priprema i obrađuje ostalu dokumentaciju (evidencija rada i radne naloge), potrebnu za obračun
- vrši izradu računa i predračuna ugovorenih i odrađenih usluga
- vrši mjesečnu pohranu i kontrolu izdanih računa kao pripremu za izradu izvješća
- obavlja i druge poslove po nalogu direktora, voditelja Sektora i Uprave

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- najmanje 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- napredno znanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos sa probnim rokom od 3 mjeseca u stabilnoj firmi
- redovna i motivirajuća primanja
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.