+1
Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • NEPI Croatia Management d.o.o. za upravljanje nekretninama
  • Adresa: Ulica Vice Vukova 6, 10000 Zagreb

Arena Centar, jedan od najvećih trgovačkih centara u Zagrebu i okolici, traži osobu za poziciju:

Opis posla:

  • Zaprimanje, kontrola i arhiviranje dokumentacije za knjigovodstvo
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • Knjiženje i evidentiranje poslovnih događaja, izvoda, putnih naloga, temeljnica i slično
  • Usklađivanje analitičkih kartica kupaca i dobavljača
  • Praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena
  • Pomoć pri izradi mjesečnog izvješćivanja, završnog računa, revizije i prijave poreza na dobit
  • Korištenje portala e-porezna, e-mirovinsko
  • Ostali administrativni poslovi po potrebi poslodavca

Uvjeti:

  • Potrebna stručna sprema: SSS ili VSS ekonomskog smjera
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računalu: korištenje MS Office paketa (Word, Excel)
  • Samostalnost i proaktivnost u obavljanju radnih zadataka
  • Motivirana osoba spremna za učenje i rad
  • Ažurna, pedantna, odgovorna i sistematična osoba
  • Jezici: engleski – obavezno dobro poznavanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme, sa mogućnošću produžetka na rad na neodređeno
  • Stimulativna primanja
  • Ugodno radno okruženje
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji

Kako do nas?

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i engleskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za prijavu najkasnije do 23.11.2017. godine.

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.