+1
Pošalji prijatelju

Tehničar (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.

Tvrtka PIS (Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.) uz razvoj vlastitih aplikativnih programskih rješenja pruža svojim klijentima i uslugu tehničko održavanja instalirane HW opreme na području Adria regije. Putem naših 8 servisnih centara na području Hrvatske u mogućnosti smo ispoštovati svaki SLA dogovoren sa našim klinetima.

Opis posla

Zbog kontinuiranog rasta poslovnih potreba tražimo djelatnika za radno mjesto:

Tehničar (m/ž).

Kvalitetna "on site" korisnička podrška ključ je zadovoljstva korisnika, a naši klijenti su uspješne tvrtke u Adria regiji. Od budućeg kolege očekujemo:
- samostalno i timsko rješavanje dodijeljenih radnih naloga
- rješavanje radnih zadataka poput servisnih zamjena, popravaka, instalacije i montaže HW opreme (PC, POS blagajna sa periferijom, vage, wifi oprema, mrežna oprema, ostala oprema)
- detekciju kvarova i tehničku podršku korisnicima na njihovoj lokaciji
- evidentiranje I/B i S/N zamijenjene opreme
- rad na području Splita i Splitsko-dalmatinske županije te po potrebi intervencije na cijelom području RH

Uvjeti

Kandidat kakvog tražimo je tehničar, željan izazova i učenja, koji će se svojim znanjem, iskustvom i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeći tim:
- SSS
- kandidati sa minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima imaju prednost
- poznavanje Linux i Windows operativnih sustava
- sposobnost rješavanja složenih kvarova
- samoorganiziranost
- dobro vladanje engleskim jezikom, u govoru i pismu
- sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine
- želja za učenjem i stjecanjem novih znanja i vještina
- vozačka dozvola B kategorije

Iskoristite ovu priliku i pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog razvoja kroz mentorstvo, interne i eksterne edukacije
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- rad s poznatim klijentima
- rad u multidisciplinarnom radnom okruženju
- tablet, mobitel i službeno vozilo za servisne intervencije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.