+1
Pošalji prijatelju

Knjigovodstveni operater - fakturist (m/ž)

Jurdani

Rok prijave:

Opis posla

Mi smo zaljubljenici u hranu. Smatramo da su okupljanja oko stola najdraži trenuci. Iznad svega vjerujemo i zalažemo se za vrhunsku kvalitetu. Ponosni smo što za hrvatsko tržište ekskluzivno zastupamo visoko priznate europske i svjetske prehrambene brendove. U proteklih 27 godina izgradili smo ugled uspješnog distributera te pouzdanog partnera kako s našim inozemnim dobavljačima tako i s domaćim kupcima. Želite postati dio tima pred kojim su novi izazovi i nove pobjede? Ne bojite se učiti i raditi te stalno napredovati i osobno se usavršavati? Želite raditi u ugodnom okruženju i imati kvalitetne uvjete rada? Za svoj angažman želite biti adekvatno nagrađeni? Ako ste na ova pitanja odgovorili sa čvrsto da i ako jako volite hranu, onda ste upravo vi osoba uz čiju ćemo pomoć ostvariti zacrtane ciljeve. I zato se jako radujemo vašoj prijavi za radno mjesto:

Knjigovodstveni operater - fakturist (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Opis posla:
- zaprimanje i obrada narudžbi
- kontrola izlaznih računa
- zaprimanje reklamacija koje se odnose na količine ili uvjete po izdanim računima
- unos, vođenje i arhiviranje skladišne dokumentacije
- razduženje robe i međuskladišni prijelazi
- unos podataka u aplikacije logističkih kuća

Uvjeti

Što očekujemo:
- poznavanje rada na računalu (Ms Office)
- radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- organiziranost, pedantnost, marljivost i sposobnost rada u timu

Svoje pismene zamolbe sa životopisom molimo pošaljite do zaključno 25.11.2017. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- vrsta zaposlenja na određeno vrijeme uz mogućnost obnavljanja ugovora

Tvrtka Nikas d.o.o. nudi kvalitetne uvjete rada te mogućnost napredovanja stalnim usavršavanjem i edukacijom.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.