+1
Pošalji prijatelju

Skladišno-komercijalni radnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poduzeće Domoferm GmbH s sjedištem u Austriji kao jedan od vodećih europskih proizvođača čeličnih protupožarnih, kliznih, industrijskih i teleskopskih vrata i čeličnih dovratnika s proizvodnim pogonima u Austriji, Njemačkoj i Češkoj kao i s tvrtkama kćeri diljem Europe.

Opis posla

Za svoju podružnicu s sjedištem u Zagrebu objavljujemo oglas za popunu slijedećeg slobodnih radnog mjesta:

Skladišno-komercijalni radnik (m/ž).

Odgovornosti / Zadaci:
- kompletno vođenje robno materijalnog poslovanja
- samostalna izrada otpremnica, primki i svih drugih robno materijalnih dokumenata
- kompletna materijalna i financijska odgovornost za robu na skladištu
- profesionalnost, urednost i ažurnost u izvršavanju postavljenih zadataka
- izrada traženih tjednih i mjesečnih izvještaja prema upravi društva
- izrada narudžbi prema matičnom poduzeću u Austriji i prema drugim dobavljačima
- vođenje brige o stanju skladišta i raspoloživosti robe na skladištu poslodavca
- izrada ponuda za proizvode i usluge iz prodajnog asortimana poslodavca
- pozitivan i proaktivan pristup prema radnim zadacima i postavljenim ciljevima

Uvjeti

- završeno srednjoškolsko obrazovanje tehničkog / građevinskog / ekonomskog usmjerenja
- iskustvo u radu na sličnim radnim mjestima je poželjno, ali nije isključivi uvjet
- poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu je prednost, ali nije isključivi uvjet
- obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- Poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
- visoka razina spremnosti na suradnju i rad s drugim kolegama u timu
- poznavanje područja čelične protupožarne i industrijske bravarije / vrata je prednost, ali nije isključivi uvjet
- uvjerenje o završenom / položenom tečaju za upravljanje viličarom

Zainteresirani kandidati svoje zamolbe s životopisom i dosadašnjim radnim iskustvom mogu dostaviti na putem linka za prijavu, a sve telefonske informacije mogu dobiti na broj telefona + 385 1 3314 976 kontakt osoba gos. Danijela Štulec.

Veselimo se vašim prijavama!

Jezici:

Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.