+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Alca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje u Hrvatskoj.
Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi i procesa, uz podršku jake logističke infrastrukture, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja i novim poslovnim partnerstvima.
Rastemo i dalje. Pridružite se našem uspješnom timu.

Opis posla

Zbog ekspanzije posla u prodaji traži se:

Prodajni predstavnik (m/ž) – više kandidata.

Opis posla:
- održavanje i razvoj odličnih poslovnih odnosa s postojećim kupcima kroz redovan obilazak i proširenje palete proizvoda kupaca novim robnim markama iz asortimana
- pronalaženje novih kupaca
- ostvarivanje zadanih planova prodaje
- briga o naplati potraživanja
- izvještavanje o prodajnim rezultatima
- samostalno rješavanje izazova

Uvjeti

- minimalno SSS
- radno iskustvo minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima je nužno
- prednost imaju kandidati s iskustvom u FMCG okruženju
- izražene komunikacijske, prodajne i pregovaračke vještine
- reprezentativnost u nastupu i dojmu, kreativnost i snalažljivost
- izražene organizacijske i prezentacijske sposobnosti
- spremnost na timski rad
- motiviranost, usmjerenost na ciljeve i predanost u njihovu ostvarivanju
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač spreman na cjelodnevni terenski rad
- uvjerenje o nekažnjavanju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji
- redovita i stimulativna primanja na bazi ostvarenih prodajnih rezultata
- mogućnost profesionalnog razvoja, usavršavanja i učenja novih vještina te motivirajuće radne uvjete, kvalitetnu organizaciju i komunikaciju u okruženju u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca kojeg kao takvog cijenimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.