+1
Pošalji prijatelju

Brand Manager / Voditelj robne marke (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Alca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje u Hrvatskoj.
Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi i procesa, uz podršku jake logističke infrastrukture, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja i novim poslovnim partnerstvima.
Rastemo i dalje. Pridružite se našem uspješnom timu.

Opis posla

- razvoj i implementacija strategije robne marke te izrada godišnjeg plana
- priprema operativnih ciljeva i planova, realizacija i praćenje uspješnosti
- razvijanje, pozicioniranje i lansiranje robnih marki na tržište
- upravljanje budgetom i odgovornost za profitabilnost robne marke
- praćenje i analiza razvoja robne marke na tržištu
- izrada forecasta, naručivanje robe od principala te odgovornost za razinu zaliha
- komunikacija i koordinacija rada s principalima na dnevnom nivou
- suradnja s ostalim odjelima u kompaniji (prodaja, logistika, briga za kupce)

Uvjeti

- visoka stručna sprema VSS
- poznavanje rada na računalu – MS Office
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- 2 godine iskustva na sličnim poslovima

Od kandidata očekujemo:
- otvorenost za rad s različitim članovima tima i vanjskim suradnicima
- razvijene organizacijske i analitičke vještine, proaktivnost u radu
- razvijene komunikacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
- sposobnost određivanja prioriteta, rješavanja problema

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u poticajnom radnom okruženju
- razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju
- razvoj stručnih kompetencija

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.