+1
Pošalji prijatelju

Sales Manager (m/ž)

Sesvetski Kraljevec, Sesvete

Rok prijave:

  • VALIPILE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i zastupanje
  • Adresa: Ive Politea 62, 10361 Sesvetski Kraljevec
  • Web: http://www.valipile.hr

Valipile d.o.o. je među vodećim hrvatskim peradarskim tvrtkama koja već više od 20 godina pruža iznimnu kvalitetu i konkurentnu cijenu. Okosnicu poslovanja čine proizvodnja i prodaja jednodnevne peradi, stočne hrane te mesa i mesnih prerađevina. Ozbiljnost i profesionalnost tvrtke Valipile dokazuje preuzimanje poslovne cjeline Puris. Sjedište kompanije je u Sesvetskom Kraljevcu, a u poslovnom sustavu Valipile radi više od 250 djelatnika.

Opis posla

U skladu s ciljevima tvrtke, razvija i provodi strategiju upravljanja prodajnim procesom što podrazumijeva:
- upravljanje poslovnim odnosom sa svim sudionicima prodajnog procesa
- prodaju i distribuciju proizvoda na domaćem i inozemnom tržištu
- suradnju s Upravom u definiranju i realizaciji poslovnih planova i prodajnih aktivnosti
- praćenje i izvještavanje o prodajnim aktivnostima
- izrada plana prodaje
- sustavno zalaganje za unapređenje odnosa s kupcima i postizanje kvalitetnijih uvjeta prodaje
- kontinuirano zalaganje za povećanje profitabilnosti i optimizaciju troškova
- predlaganje aktivnosti za rješavanje zaliha
- kontinuirani rad na poslovima i kontaktima s partnerima
- kategorizaciju, segmentaciju i selekciju kupaca
- pronalaženje novih kupaca i kanala prodaje
- odgovornost za odluke o distribuciji i pravovremenu distribuciju robe
- nadziranje rada skladišta i stanja zaliha
- sudjelovanje u izradi veleprodajnih cjenika i uvjeta prodaje
- praćenje tržišnih kretanja i rada konkurencije te implementaciju najnovijih trendova
- suradnju sa svim odjelima
- kontinuirani rad na pozicioniranju proizvodnog programa
- kontinuirana edukacija o prodajnom asortimanu i mogućnostima daljnjeg razvoja poslovanja
- aktivan rad na razvoju timskog duha

Uvjeti

- VSS (ekonomskog smjera)
- najmanje 3 godine radnog iskustva u području mesne industrije
- najmanje 3 godine radnog iskustva u vođenju timova
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno poznavanje još jednog stranog jezika (talijanski, njemački...)
- aktivno znanje korištenja uredskih (Microsoft Office) računalnih programa
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost, sistematičnost i samostalnost
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- osjećaj za timski rad, motiviranost, ambicioznost

Uz prijavu priložiti dokaz o stručnoj spremi, radnom iskustvu te potvrde o potrebnim znanjima i vještinama za traženo radno mjesto, životopis i motivacijsko pismo.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.