+1
Pošalji prijatelju

Sandwich Artist u SUBWAY-u (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

SUBWAY® je najveći franšizni sustav na svijetu i restorani SUBWAY® poznati su u cijelom svijetu svojim jedinstvenim sendvičima.

Opis posla

Restoran SUBWAY® ARENA Centar traži spretne kolege (m/ž) za tim.

Pridruži nam se i vidjeti ćeš da SUBWAY® restorani nisu samo sendviči već dinamičan i zabavan rad s puno mladih i veselih ljudi.

Pozicija Sandwich Artist® sastoji se od komunikacije s kupcima, pripreme različitih sendviča s kvalitetnim i svježim namirnicama, rukovanja novcem i kasom te odgovornosti za čistoću restorana.

Uvjeti

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Internet

Što nudimo

- rad u jednoj od najuspješnijih tvrtki na svijetu
- mladi, dinamični i prijateljski tim
- posao u mladom i dinamičnom kolektivu s mogućnostima za napredovanje u karijeri
- fleksibilno radno vrijeme
- team building
- mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
- obuka za radno mjesto
- bonusi za ispunjenje ciljeva
- popust 100% na hranu tijekom smjene
- popust 15% na sendviče

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3360 do 4500 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.