+1
Pošalji prijatelju

Trener u procesu neurorehabilitacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Privatna neurološka ordinacija Mr. sci. dr. Maja Roje Novak
  • Adresa: P. Hatza 27, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.dr-roje.com

Opis posla

Tražimo aposlvente ili studente pete godine kineziološkog fakulteta za trening invalida oštećenog mozga i živaca u procesu neurorehabilitacije djece i odraslih po programu dr. Maja Roje Novak.

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- satnica 50kn
- rad dva sata na dan za početak, kasnije možda i više

Vrsta zaposlenja:

Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.