+1
Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • ANPRO TEHNIK d.o.o. za poslove elektomontaže i usluge
  • Adresa: Tehnološki park Varaždin, Kneza Trpimira, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.anpro-technik.eu/

Mi smo tvrtka ANpro Tehnik d.o.o. sa sjedištem u Sloveniji, Rajšpova ulica 15a, 2250 Ptuj. Uspješno poslujemo već od 2010. godine. Odlučili smo otvoriti tvrtku ANPRO TEHNIK d.o.o. u Hrvatskoj sa sjedištem na adresi Kneza Trpimira 40b, 42000 Varaždin,

Tajnički ured – Tehnološki park Varaždin, Zagrebačka 89/I

Opis posla

Zbog povećanja rada trebamo radnike iz Hrvatske gdje imamo već više od 30 zaposlenih (ukupno više od 70 zaposlenih). Za rad u Njemačkoj i u drugim zemljama, tražimo električare (m/ž) sa znanjem i iskustvom u sljedećim područjima: montaža kućnih, industrijskih, auto-industrijskih instalacija, automatizacije i montaža elektro ormara u radioni. Tražimo i vodeći kadar (Bauleitere).

Uvjeti

- 6 mjeseci iskustva u istom ili srodnom području rada
- barem IV. stupanj obrazovanja
- osnovno poznavanje njemačkog i/ili engleskog (razumijevanja i komunikacije)
- timski rad
- pouzdanost, točnost i marljivost
- spremnost na rad u inozemstvu
- vozačka dozvola B kategorije (preporučeno)
- HR državljanstvo

Zainteresirani kandidati koji udovoljavaju postavljenim kriterijima, životopis mogu poslati putem linka za prijavu.

Po dostavi životopisa, kandidati će biti obaviješteni o mjestu i vremenu održavanja razgovora s poslodavcem u Varaždinu ili u Ptuju.

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Što nudimo

- zapošljavanje do 12 mjeseci uz probni period od 6 mjeseci
- mogućnost produljenja ugovora na duži rok
- zapošljavanje na neodređeno vrijeme
- poticajna primanja, prijevoz i udoban smještaj, putne troškove, dobre radne uvjete, mogućnost usavršavanja i napredovanja
- vraćanje kući (pauza otprilike svaka tri tjedna na par dana)
- naša firma ulaže u odjela radnika, alat i slično
- imamo vlastiti novi vozni park
- početna satnica od 9€/sat do 13€/sat s vremenom moguć rast
- isplaćujemo i regres

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.