+1
Pošalji prijatelju

Senior Web Developer - remote (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Smartivo tehnologije d.o.o.
  • Adresa: Jankomir 25, Zagreb

Smartivo tehnologije d.o.o. bavi se pružanjem usluga GPS nadzora vozila i upravljanja voznim parkom. Tvrtkama koje posjeduju flote vozila omogućavamo kontrolu voznog parka i vozača te ubrzavanje poslovnih procesa s ciljem smanjenja troškova, povećanja stope profitabilnosti, te povećanja konkurentske prednosti naših klijenata. Kontinuirano ulažemo naše resurse u razvoj inovativnih, pouzdanih i praktičnih rješenja za upravljanje voznim parkom.

Opis posla

Smartivo sustav za Fleet Management stalno se razvija pojavom novih i naprednijih uređaja za telemetriju, senzora i novih potreba naših korisnika, najvećih regionalnih kompanija u području logistike, farmaceutike, međunarodnog prijevoza i sl. Svaki takav uređaj/senzor potrebno je detaljno testirati i analizirati kvalitetu podataka koji se primaju. Iz pristiglih podataka generiraju se izvještaji potrebni za unaprjeđenje poslovanja naših korisnika. Zbog velikog volumena telemetrijskih podataka, koji rastu sa svakom novom generacijom uređaja, potrebno je pažljivo dizajnirati sustav koji to može procesirati u realnom vremenu i garantirati klijentima pravovremene informacije. Backend komponente uglavnom baziramo na Python-u i Go-u, a frontend u Django-u i ExtJS-u.

Zbog povećanja obima poslova i razvoja novih funkcionalnosti sustava tražimo kandidate (m/ž) koji bi se pridružili našem timu.

Zadaci i odgovornosti:
- sudjelovanje u analizi i definiciji korisničkih zahtjeva
- implementacija korisničkih zahtjeva
- testiranje implementiranih funkcionalnosti
- održavanje postojeće aplikacije
- optimizacije rada sustava
- povremena administracija Linux servera
- R&D s uređajima za telemetriju

Uvjeti

Poželjna specifična znanja i vještine:
- minimalno 2 godine iskustva u web developmentu
- dobro poznavanje SQL-a i relacijskih baza podataka
- iskustvo u Python-u (alternativno u Javi, Ruby on Rails-u ili PHP-u)
- iskustvo s JavaScript frameworcima
- poznavanje HTML5 i CSS3
- osnovno znanje Linux administracije
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednosti imaju kandidati s iskustvom u radu sa sljedećim tehnologijama:
- PostgreSQL
- Django
- ExtJS
- Docker
- Ansible
- Go

Prijavu molimo poslati putem linka za prijavu.

Prijava treba sadržavati:
- Vaš CV
- listu referentnih projekata s opisima – molimo navesti i vlastite odgovornosti i doprinose na navedenim projektima

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- mogućnost rada od kuće
- priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
- edukacije/radionice jednom mjesečno
- sudjelovanje na konferencijama
- radnu okolinu u kojoj se vrednuju Vaši doprinosi, ideje i inicijative

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.