+1
Pošalji prijatelju

Konobar / Operater / Blagajnik u automat klubu (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Split

Rok prijave:

Zbog povećanog opsega posla društvo Wettpunkt d.o.o. traži više izvršitelja na radnim mjestima konobar / blagajnik/ operater u automat klubovima Wettpunkt u Zagrebu, Rijeci i Splitu.

Opis posla

- rad sa posjetiteljima (uslužnost, pojašnjavanje igara i rada aparata, isplate igračima)
- rad sa automatima (osnovna tehnička znanja, rješavanje manjih poteškoća)
- rad u blagajni (poznavanje procedura, uplate-isplate, poznavanje rada na računalu)
- posluživanje toplih i hladnih napitaka
- održavanje radnog mjesta i inventara bara
- praćenje stanja zaliha

Uvjeti

- SSS
- osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru
- poželjno znanje i drugog stranog jezika
- poznavanje rada na računalu (Windows, MS Office)
- dobra koncentracija i pažnja
- uslužnost, komunikativnost, samoinicijativnost i timski rad
- nekažnjavanost
- obavezan životopis sa slikom i zamolba

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovita primanja
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost napredovanja
- radno vrijeme 40 sati tjedno
- 2 dana u tjednu slobodno
- plaćeni prekovremeni rad (kad ga ima)
- ugovor na određeno (na 3 godine) uz mogućnost prelaska na neodređeno ili rad preko studentskog ugovora

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.