+1
Pošalji prijatelju

Voditelj termotehničkih radova (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • MEPRO društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, proizvodnju i usluge
  • Adresa: Kućanska 15, 42000 Varaždin

MEPRO d.o.o. je tvrtka specijalizirana za izvođenje svih vrsta instalacija na većim nestambenim i stambenim projektima na području Njemačke, Hrvatske i Srbije.

Opis posla

- vođenje termotehničkih radova na projektima, uglavnom stanogradnja i uredske zgrade
- koordinacija sa projektantima i tehnička podrška

Posao se obavlja na području cijele Njemačke, a pretežito u južnom dijelu.

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- službeno vozilo
- službeni laptop
- službeni mobitel
- prijava u njemačkom društvu sa svim popratnim beneficijama
- stimulativna plaća u skladu sa njemačkim standardima
- osigurani smještaj
- rad u stimulativnom okruženju uz mogućnost napredovanja
- odlazak na vikend u Hrvatsku dva puta mjesečno

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

do 5500 EUR

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.