+1
Pošalji prijatelju

Sales Manager / Direktor prodaje (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Poslodavac: MojPosao za klijenta

Visokokategoriziran hotel ***** u Dubrovniku poziva sve zainteresirane kandidate da se prijave za poziciju

Opis poslova:

  • kreira i implementira strategiju prodaje
  • organizira i koordinira radom odjela prodaje
  • odabire, uvodi posao, upravlja i motivira osobljem odjela
  • odgovoran je za izradu plana prodaje te a njegovu provedbu
  • izrađuje izvještaje za upravu društva na periodičnoj razini
  • održava i razvija korporativni imidž i reputaciju te razvija hotelski brand

Uvjeti:

  • VSS
  • radno iskustvo minimalno 3 godine na poziciji direktora prodaje
  • poznavanje dva strana jezika
  • napredna korisnička znanja Windows Office paketa
  • orijentiranost poslovnom rezultatu, kooperativnost i spremnost na timski rad
  • visoki stupanj vještine organiziranja, delegiranja i motiviranja zaposlenih
  • fleksibilnost, radna raspoloživost i kreativnost
  • energičnost i entuzijazam

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 03.01.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.