+1
Pošalji prijatelju

Asistent u ljudskim resursima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mlinar d.d.

Mlinar d.d. već je niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Opis posla

Radi daljnjeg širenja i unapređivanja poslovanja želimo proširiti postojeći tim osobom na poziciji:

Asistent u ljudskim resursima (m/ž) - Zagreb

Opis posla:
- administrativna podrška odjelu ljudskih resursa
- sudjelovanje i podrška u regrutacijskim i selekcijskim procesima
- uključivanje u sve aktivnosti u području sistematizacije, organizacije i opisa poslova
- sudjelovanje u definiranju i implementaciji sustava iz područja HR-a

Uvjeti

- SSS, VŠS društvenog usmjerenja (ekonomski, upravno-pravni…)
- poželjna 1 godina radnog iskustva na sličnoj poziciji
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- dobro znanje rada na računalu
- organizacijske vještine, proaktivnost
- razvijene radne navike te odgovoran i savjestan pristup poslu

Zainteresirane kandidate, koji ispunjavaju navedene uvjete, pozivamo da svoje životopise dostave putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.