+1
Pošalji prijatelju

Stručni suradnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Novo Nordisk Hrvatska d.o.o.
  • Adresa: Ulica Damira Tomljanovića Gavrana 17, 10 000 Zagreb

Novo Nordisk Hrvatska d.o.o. je kompanija usredotočena na zdravstvenu skrb, te značajna svjetska kompanija u području dijabetesa. Osim dijabetesa, Novo Nordisk ima značajnu poziciju u liječenju poremećaja koagulacije, u liječenju poremećaja rasta te u hormonskom nadomjesnom liječenju. Novo Nordisk proizvodi i plasira na tržište farmaceutske proizvode i pruža usluge od iznimne važnosti za bolesnike, zdravstvene djelatnike i društvo u cjelini.

Opis posla

Želeći tako unaprijediti poslovanje ovim putem objavljujemo natječaj za:

Stručnog suradnika (m/ž)
(sa područjem rada u Zagrebu i okolici).

Uvjeti

Od Vas očekujemo da ste:
- završili farmaceutsko – biokemijski, medicinski, stomatološki ili veterinarski fakultet
- aktivno govorite engleski jezik
- poznajete rad na računalu
- imate položen vozački ispit B kategorije
- skloni planiranju i organizaciji
- komunikativni
- težite stalnom usavršavanju i vlastitom razvoju
- skloni kreativnom razmišljanju i donošenju odluka
- razumijete tržište i poslovanje
- orijentirani na klijente
- sposobni rješavati probleme
- skloni timskom radu i suradnji
- radno iskustvo nije obavezno

Molimo da Vaše pismene ponude uz životopis, adresu i telefonski broj uputite u roku od 7 dana na adresu:
Novo Nordisk Hrvatska d.o.o., Ulica Damira Tomljanovića Gavrana 17 , 10 000 Zagreb, s naslovom “za natječaj” ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radni odnos na određeno vrijeme, s mogućnošću produljenja
- stimulativna primanja
- stručno usavršavanje po europskim standardima
- mogućnost napredovanja u međunarodnom okruženju
- rad u dinamičnom timu čiji će razvoj ovisiti i o vama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.