+1
Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adista d.o.o.
  • Adresa: Obala V. Nazora 1, Rovinj

Zagreb

Opis posla / odgovornosti:

  • Obilazak prodajnih mjesta po ruti
  • Prvi kontakt s novim potencijalnim kupcima na terenu
  • Ambulantna/presale prodaja cigareta i OTP-a po koracima prodaje
  • Praćenje naplate na svom području kod svojih kupaca
  • ATSM - Excellence in execution
  • Prezentiranje novih proizvoda (PSF)
  • Odgovornost za točnost i valjanost faktura i otpremnica
  • Administriranje i arhiviranje prodajne dokumentacije

Uvjeti:

  • Stručna sprema - SSS
  • Prethodno iskustvo - 1 godina
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ostali uvjeti:

  • Osoba motivirana za rad u dinamičnom okruženju
  • Pozitivan stav
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Pouzdanost i točnost

Ako ste se prepoznali u ovom opisu prijavite se na oglas i pridružite se uspješnoj međunarodnoj grupi koja zapošljava više od pedeset tisuća osoba u cijelome svijetu

Dokumenti:

  • Životopis
  • Molba

Mjesto rada: Zagreb

Trajanje ugvora: na određeno vrijeme

Početak rada: prosinac 2017. god.

Nudimo: plaća od 6.000,00 HRK, mogućnost razvoja i edukacije, rad u dinamičnom timu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.