+1
Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Đakovo

Rok prijave:

Hrvatski građevinski lanac predstavlja specijaliziranu ponudu građevinskih materijala i materijala za uređenje interijera, prvenstveno za izvođače radova, arhitekte, projektante, investitore i hobby majstore. Na jednom mjestu nudimo kompletnu ponudu suhe gradnje, žbuka i fasada, izolacija, vrata i prozora, podnih i zidnih obloga, keramike, sanitarija i alata. Kontinuiranim usavršavanjem prodajnog asortimana i redovitim educiranjem više od stotinu zaposlenih u prodajnim centrima Profibaucentra u Zagrebu, Zadru, Dubrovniku, Osijeku, Slavonskom brodu, Đakovu i Vinkovcima želimo biti korak ispred kako bi zadovoljili različite profile kupaca.

Opis posla

- sudjelovanje u definiranju strateških odrednica u poslovima financija, računovodstva , plana, analiza i cotrolinga
- izrada financijskih planova
- obračun plaća i svih povezanih radnji
- mjesečni obračun PDV-a
- obračun kamata
- redovna komunikacija s financijskim institucijama (bankama, osiguravajućim društvima, FINA-om, poreznom upravom,...)
- obavljanje operativnih poslova platnog prometa
- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova u skladu sa zakonskim propisima i internim procesima
- praćenje i primjena svih relevantnih zakona
- izrada svih bilanci tvrtke, računa dobiti/gubitka, periodičnih i završnih izvještaja tvrtke
- kontrola rezultata rada djelatnika odjela te aktivna pomoć djelatnicima u svim poslovima odjela
- dogovaranje i provođenje kompenzacija
- izrada izvještaja za HNB, banke i Carinsku upravu

Uvjeti

- VŠS/VSS
- najmanje 3 godine radnog iskustva na računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima
- poznavanje zakonskih propisa za računovodstvo i poreznu regulativu
- izvrsno znanje rada na računalu
- samostalnost i odgovornost u poslu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.