+1
Pošalji prijatelju

Referent nabave keramike i sanitarija (m/ž)

Đakovo, Zagreb

Rok prijave:

Hrvatski građevinski lanac predstavlja specijaliziranu ponudu građevinskih materijala i materijala za uređenje interijera, prvenstveno za izvođače radova, arhitekte, projektante, investitore i hobby majstore. Na jednom mjestu nudimo kompletnu ponudu suhe gradnje, žbuka i fasada, izolacija, vrata i prozora, podnih i zidnih obloga, keramike, sanitarija i alata. Kontinuiranim usavršavanjem prodajnog asortimana i redovitim educiranjem više od stotinu zaposlenih u prodajnim centrima Profibaucentra u Zagrebu, Zadru, Dubrovniku, Osijeku, Slavonskom brodu, Đakovu i Vinkovcima želimo biti korak ispred kako bi zadovoljili različite profile kupaca.

Opis posla

- obavlja sve operativne administrativne i logističke poslove i zadatke prema uputama voditelja asortimana
- unos šifri u šifrarnik i održavanje istog
- unos cijena i izrada cjenika prema nalogu nadređenih
- zaprimanje internih narudžbenica, kontrola istih i izrada eksternih prema uputama nadređenih
- izrada ponuda i troškovnika za javne natječaje u RH
- poznavanje propisa i zakona vezano za uvoz i carinjenje robe
- aktivno sudjelovanje u naručivanju robe za potrebe prodajnih centara i potpora komercijalistima za naručivanje robe (projekti i kupci)

Uvjeti

- srednja ili viša stručna sprema ekonomskog ili građevinskog smjera
- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- prednost - poznavanje proizvođača iz asortimana keramike i sanitarija, upućenost u njihov asortiman robe

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, Photoshop

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.