+1
Pošalji prijatelju

Voditelj projekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HELB društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, montažu u servisiranje elektrouređaja
  • Adresa: Industrijska cesta 1, 10 370 Božjakovina, Dugo Selo
  • Web: http://www.helb.hr

sudjelovanje u najizazovnijim svjetskim projektima u energetici

suradnja sa znanstvenim institucijama i vodećim svjetskim kompanijama u energetici

najbolje stručne edukacije i razvoj

HELB D.O.O. projektira, gradi i upravlja energetskom infrastrukturom. Nudimo kompletnu uslugu u svim fazama razvoja elektroenergetskih objekata: od izgradnje postrojenja, upravljanja i održavanja, ispitivanja i puštanja u pogon, inženjeringa do energetske učinkovitosti. U zadnjih 25 godina razvili smo se u značajnog sudionika na hrvatskom tržištu elektroenergetike s mnoštvo odrađenih projekata u cijelom svijetu.

Pozivamo te da nam se pridružiš i pomogneš nam razvijati usluge na svjetskom tržištu elektroenergetike na radnom mjestu:

VODITELJ PROJEKATA (M/Ž)

OPIS POSLA

Voditelj projekta odgovoran je za upravljanje projektima prema dogovorenoj metodologiji u svim fazama projekta, izradu kompletne, kvalitetne i pravovremene dokumentacije, osiguranje raspoloživosti resursa na projektu, pravovremenu identifikaciju i eventualnu eskalaciju problema i otvorenih pitanja te za kvalitetu isporuke, rokove, kontrolu projektnih troškova, kao i praćenje i izvještavanje o napretku projekta.

priprema projekata za izvođenje, izrada specifikacija opreme i radova

koordiniranje aktivnosti na projektima (resursi društva, zahtjevi naručitelja, dobavljači, podizvođači, partneri, nadzor, stručne službe, itd.)

praćenje izvođenja projekata u pogledu opreme/materijala i radova te u pogledu rokova i troškova

dokumentiranje svih elemenata i faza izvođenja projekata (u tiskanom i digitalnom obliku) u skladu sa zahtjevima internih poslovnih i zakonske regulative

prema potrebi:

sudjelovanje u procesu pripreme kalkulacija za projekte koji se nude

sudjelovanje u komercijalnom nastupu tvrtke prema potencijalnim partnerima

UVJETI

prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje

dobar gablec

sportske aktivnosti

zajednička druženja

min VŠS, elektrotehničkog usmjerenja

iskustvo i znanje u području upravljanja projektima

poželjno dobro poznavanje područja usluga u energetici

profesionalan, suradnički  i prijateljski odnos prema prema  kolegama i poslovnim suradnicima

izražene organizacijske i komunkacijske vještine, sposobnost rješavanja konflikata

sustavnost u radu, vještine koordinacije tima te sposobnost upravljanja više projekata istovremeno

upravljanje kompleksnim podacima i sustavima, sposobnost odlučivanja

poznavanje IT alata i integracije s poslovnim procesima

aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu najkasnije do 14.12.2017.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.