+1
Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • RADNIK GRAĐEVINARSTVO I GRAĐEVINSKA INDUSTRIJA D.D.
  • Adresa: Ulica kralja Tomislava 45, 48 260 Križevci

Opis posla

Pozivamo kandidate za rad u Njemačkoj. Gradilišta se nalaze u Stuttgartu i okolici. Traže se slijedeći radnici:

Zidar (m/ž).

Uvjeti

- KV zidar ili radom osposobljeni zidar, s minimalno dvije godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Razmatrati će se i ponude kandidata s manje iskustva.

Ponude se dostavljaju na adresu: Radnik d.d. Križevci, Ulica kralja Tomislava 45, 48260 Križevci, putem linka za prijavu ili se obratite na brojeve telefona 048 279 356 ; 048 279 351 ; 099 2105 727 ili 099 4824 481.

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- netto plaća od 2.300 EUR-a na više
- osiguran smještaj i prijevoz od smještaja do radnog mjesta

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2300 EUR

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.