+1
Pošalji prijatelju

Mrežni administrator / Inženjer / Senior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CALLIDUS GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje
  • Adresa: Ante Mikre Tripala 1, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.callidus.hr

Specijalisti smo za projektiranje i izvođenje infrastrukturnih ICT rješenja. Najbrže rastuća firma u IT industriji u Hrvatskoj, kako u poslovnim rezultatima tako i brojem zadovoljnih klijenata, brojem projekata i povećanjem našeg uspješnog tima. Trenutno brojimo tim od 20 mladih izuzetnih stručnjaka, a u potrazi smo i za još puno mladih talenata! Nudimo priliku zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom ICT tržištu, vrhunskim stručnjacima s iskustvom i visokim ambicijama, ali i one tek na početku razvoja svoje karijere.

Opis posla:

  • implementacija, administracija i održavanje mrežnih i sigurnosnih rješenja
  • izrada dokumentacije mrežnih rješenja
  • asistiranje kod dizajna i projektiranja mrežnih rješenja
  • izrada planova implementacija mrežnih projekata
  • asistiranje sistemskim inženjerima kod mrežnih segmenata serverskih virtualizacijskih i drugih sustava u kojima su prisutne mrežne tehnologije
  • istraživanje i učenje novih mrežnih rješenje i tehnologija
  • samostalan rad na projektima, suradnja s korisnicima i članovima projektnog tima
  • samostalno, aktivno, pravovremeno i odgovorno obavljanje aktivnosti održavanja

Uvjeti:

  • minimalno 3 godine radnog iskustva sa mrežnim tehnologijama
  • stručni certifikati iz mrežnih tehnologija
  • napredna iskustva u polju routinga, switchinga, mrežne sigurnosti, wifi-a
  • izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • sklonost timskom radu, kreativnost, odgovornost
  • orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršavanju radnih zadataka
  • izvrsno vladanje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost za kontinuirano učenje/usavršavanje

Prednosti:

  • poznavanje i iskustvo u data centar mrežnim tehnologijama
  • poznavanje i iskustvo u SDN tehnologijama
  • iskustvo u implementaciji složenih sustava
  • poznavanje i certifikati iz ostalih područja IT infrastrukture
  • dobro poznavanje njemačkog jezika (nije uvjet, ali je prednost)

Što nudimo:

  • prilika za rad sa najmodernijim tehnologijama
  • stimulativni rad sa timom stručnjaka u kojem ćete imati priliku svoj osobni profesionalni razvoj dići na osjetno viši nivo
  • prijateljsko okruženje i visok stupanj entuzijazma
  • priliku da se razvijate i budete uspješni zajedno s nama!
Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.