+1
Pošalji prijatelju

Agent u službi za korisnike (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Transcom World Wide d.o.o. je dio Transcom World Wide Grupe – globalne outsoursing kompanije usmjerene na klijente i službu za korisnike. Imamo 30.000 djelatnika diljem svijeta, s 54 contact centra u 23 zemlje koji pružaju usluge na 33 jezika za više od 400 svjetski poznatih kompanija.

Opis posla

- komunikacija s klijentima talijanskog govornog područja
- pružanje podrške korisnicima
- evidentiranje kontakata s korisnicima
- odgovaranje na upite korisnika

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- odlično znanje talijanskog jezika
- osnovno korištenje računala

Profil osoba:
- tražimo dinamične, komunikativne, motivirane i proaktivne osobe predane radu i postizanju ciljeva

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV putem linka za prijavu, kontaktirajući nas direktno na broj 052 352 413 ili posjetom na adresi Jurja Žakna 4b u Puli.

Jezici:

Talijanski (izvrsno)

Što nudimo

- ugodno radno okruženje
- redovita primanja
- sigurno radno mjesto
- plaćenu edukaciju
- stručnu podršku tijekom edukacije i rada
- plaćeno usavršavanje talijanskog jezika

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.