+1
Pošalji prijatelju

Direktor pravne službe (m/ž)

Split

Rok prijave:

Tvrtka Tommy d.o.o. je jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 190 visokostandardiziranih prodavaonica te 3.500 radnika, što je čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Strateški ciljevi tvrtke su prisutnost na hrvatskom tržištu i daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja traži dinamične, visokomotivirane i stručne kandidate za sljedeće radno mjesta:

Mjesto rada: Split

Opis posla:

  • organiziranje, koordinacija i rukovođenje pravnim poslovima društva
  • koordinacija rada s ostalim sektorima društva te davanje stručnih mišljenja vezanih za zakonitost poslovanja i poslovnih procesa koji se odvijaju u svim sektorima
  • izrada svih vrsta ugovora vezanih za poslovanje društva, te davanje naputaka za izradu istih
  • sudjelovanje u pregovorima oko sklapanja ugovora i zaključenja poslova sa aspekta zaštite interesa društva, te pronalaženje najpovoljnijih zakonskih rješenja
  • praćenje i proučavanje zakona i drugih propisa
  • zastupanje društva pred pravosudnim organima i drugim državnim tijelima u cilju zaštite interesa društva
  • svi poslovi vezani za izradu akata i provođenje statusnih promjena društva
  • koordinacija poslova vezanih za nekretnine u kojima društvo posluje, te sudjelovanje u rješavanju imovinskopravnih pitanja
  • kontrola zakonitosti rješenja državnih tijela i drugih akata koje je društvo dužno provoditi, poduzimanje radnji za zaštitu interesa društva, te davanje naputaka za njihovo zakonito provođenje
  • izrada općih akata društva i usklađivanje postojećih sukladno promjenama propisa i potrebama društva
  • kontrola izrade akata i poslovnih procesa iz područja radnog prava
  • koordinacija poslova iz područja osiguranja, učinkovita naplata utvrđenih šteta
  • odgovornost za učinkovito i zakonito funkcioniranje pravne službe

Uvjeti:

  • VSS - pravni fakultet
  • minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • položen pravosudni ispit
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • aktivno poznavanje engleskog jezika
  • izražene organizacijske i komunikacijske te pregovaračke vještine
  • odgovornost za odrađen posao
  • analitičnost, samoinicijativnost i proaktivnost u radu
  • sklonost suradnji

Što nudimo:

  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • mogućnost usavršavanja te profesionalnog razvoja
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 19.01.2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Pravo iznosi 6.261,88 kuna.