+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagrebačka županija, Zagreb, Umag, Novigrad, Poreč, Rovinj, Zadar, Biograd, Benkovac, Vodice, Murter, Tisno, Pirovac, Dubrovnik, Korčula, Novalja

Rok prijave:

Tisak d.d. je najveći maloprodajni lanac kioska te vodeći hrvatski distributer tiskovina, duhanskih proizvoda, pre-paid bonova operatera i ostale komercijalne robe. Kontinuiranim razvojem vlastite maloprodajne mreže postavljamo nove trendove na tržištu, a prepoznatljivu ponudu Tiska obogaćujemo novim atraktivnim proizvodima i uslugama prilagođenim potrebama modernog kupca.

Pridružite se našem timu na radnom mjestu:

Prodavač (m/ž) – više izvršitelja - Prijava

Mjesto rada: Zagrebačka županija, Zagreb, Umag, Novigrad, Poreč, Rovinj, Zadar, Biograd, Benkovac, Vodice, Murter, Tisno, Pirovac, Dubrovnik, Korčula, Novalja

Opis poslova:

  • naručivanje, zaprimanje, izlaganje i prodaja robe
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta
  • pružanje svih aktualnih usluga u ponudi

Uvjeti:

  • SSS
  • brzina, spretnost, komunikacijske vještine
  • poželjno poznavanje rada sa PC blagajnom

Što nudimo:

  • plaćeni svi dodatci na eventualni prekovremeni rad, rad nedjeljom i blagdanom
  • plaćene putne troškove

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 18.01.2018. na adresu: Tisak d.d., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka za prijavu. Uz prijavu OBAVEZNO navesti - za natječaj Prodavač (m/ž).

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.