+1
Pošalji prijatelju

Sistem administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tis - Objektni informacijski sustavi d.o.o.
  • Adresa: Heinzelova 33, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.tis.hr

Opis posla:

  • instalacija, konfiguracija i troubleshooting infrastrukturnih poslužitelja i mrežne opreme
  • kreiranje i upravljanje korisničkih računa, uspostavljanje i održavanje i upravljanje korisničkim računima
  • upravljanje sustavom te praćenje sustava na svakodnevnoj razini, redovno kreiranje sigurnosnih kopija
  • konfiguriranje novih poslužitelja

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • napredno poznavanje engleskog jezika
  • minimalno 1 godina radnog iskustva
  • samostalnost i odgovornost prema radu
  • komunikativnost, kreativnost, temeljitost
  • spremnost na timski rad
  • spremnost na povremena putovanja
  • želja za stalnim usavršavanjem
  • vozačka dozvola B kategorije

Dobro poznavanje nekih od sljedećih područja i tehnologija:

  • OS: Windows, Windows Server, linux, (os x)
  • mrežni protokoli: OSI, ethernet, tcpip, dhcp, dns, smtp, http, samba, ldap, snmp, radius, kerberos, xmpp
  • sigurnost: firewall, openssl, ids
  • virtualizacija: xen, vmware, hyper-v, HA
  • baze: postgresql, mysql, ms sql, db2, oracle
  • VOIP: sip, asterisk
  • ostalo: Microsoft Exchange

Osnovno poznavanje:

  • Git, Subversion, Linux, Tomcat, visoka raspoloživost, Public Key Infrastructure, Active Directory, VMWare, administracija baza podataka (MySql, SQL Server, Oracle, DB/2)

Snalaženje:

  • Amazon Web Services, Jabber, IBM Content Collector, Windows Server IRM, Asterisk VoIP, VoIP sw phones (3CX i sl.)
  • SharePoint Server, Dynamics CRM, SQL Server (Database, Reporting Services, Integration Services), Internet Information Services
  • Azure

Poželjno:

  • osnovno znanje programiranja (shell/cmd skripte, perl/python, html/xml)

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.