+1
Pošalji prijatelju

Customer Support Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Q Experience je mlada tvrtka s ambicioznim planovima koja traži komunikativne, poduzetne i ambiciozne ljude. Surađujemo s uspješnim stranim tvrtkama, a korisničku podršku za svoje partnere pružamo na 14 svjetskih jezika i kroz različite komunikacijske kanale (telefonom, e-mailom te putem društvenih mreža).

Opis posla

Što ćeš raditi?
Pružat ćeš korisničku podršku korisnicima usluga našeg klijenta - odgovarati na njihove upite i pomagati im da riješe probleme na koje naiđu. Posao ne uključuje prodaju, već podršku korisniku s ciljem da korisnik doživi vrhunsko iskustvo.

Uvjeti

Što tražimo?
Od tebe tražimo izvrsno poznavanje njemačkog ili francuskog jezika u govoru i pismu, informatičku pismenost, komunikativnost, timski duh i želju za učenjem.

Ako si se prepoznao/la u oglasu te si proaktivna, odgovorna osoba spremna na nove izazove, prijavi se do 25.1.2018. putem linka za prijavu. Na našoj stranici možeš pronaći i ostale jezike na kojima pružamo podršku te slobodno pošalji otvorenu molbu.

Jezici:

Francuski (izvrsno), Njemački (izvrsno)

Što nudimo

Nudimo ti rad u modernom uredu, ugodnom i poticajnom radnom okruženju, potrebnu edukaciju i plaću koja će biti u skladu s našom preferencijom kvalitete povrh kvantitete. Svakodnevno ćeš moći koristiti i usavršavati jezik koji govoriš u razgovoru s izvornim govornicima. Također ćeš imati priliku za dokazivanje i napredak te usavršavanje novih vještina.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.