+1
Pošalji prijatelju

Radnik u službi za kupce / blagajnik-prodavač (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.

Opis posla

Trenutno tražimo:

Radnik u službi za kupce / blagajnik-prodavač (m/ž) u METRO Cash & Carry VPC Poreč.

Posao obuhvaća slijedeće zadatke i odgovornosti:
- kontrola ulaza
- komunikacija s kupcima i pružanje informacija kupcima
- ovjeravanje jamstvenih listova i obavljanje svih drugih radnji vezano uz jamstva i reklamacije
- poznavanje asortimana
- zaprimanje i skladištenje robe
- prepakiravanje i označavanje robe etiketama
- izlaganje i prezentacija robe
- rad na blagajni ( skeniranje kartica kupaca, provjera i skeniranje kupljene robe, naplata računa – u gotovini ili putem kreditnih i debitnih kartica)
- dnevni obračun blagajne (zbrajanje dnevnog prometa i upis na obračunsku listu)
- održavanje higijenskih standarda

Uvjeti

Od Vas očekujemo slijedeća znanja, iskustvo i vještine;
- minimalno SSS, poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima (posebice u izlaganju robe)
- osnovna kompjuterska pismenost (MS Word, MS Excel, Outlook)
- poznavanje blagajničkog poslovanja i poznavanje rada sa POS aparatima
- odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
- sposobnost prenošenja jasne informacije, uslužnost, taktičnost prema suradnicima i kupcima
- posvećenost timskom radu, prilagodljivost, uslužnost i ljubaznost
- položen tečaj za viličara, higijenski minimum i potrebna sanitarna iskaznica (poželjno, ali nije uvjet)

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?
Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da do 26.01.2018. svoje molbe sa životopisom dostavite putem linka za prijavu ili poštom na adresu:
METRO Cash & Carry, d.o.o.
Bujanovo 10
51219 Čavle

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.