+1
Pošalji prijatelju

Skladišni radnik (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.

Opis posla

Trenutno tražimo:

Skladišni radnik (m/ž) - Dubrovnik.

Pozicija uključuje slijedeće zadatke i odgovornosti:
- priprema i praćenje protoka dokumentacije vezane uz slaganje robe, dostavu i povrat robe
- kontrola robe po ulazu/izlazu iz skladišnog prostora
- utovar/istovar robe
- briga o higijenskim standardima skladišnog prostora
- rukovanje viličarom
- ostali zadaci po nalogu pretpostavljenih

Uvjeti

U METROU nas inspirira ako imate:
- minimalno SSS
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada u Microsoft Officeu
- organiziranost, odgovornost i komunikativnost
- sposobnost samostalnog rada i rada u timu
- volja i želja za stjecanjem novih znanja i izazova
- osposobljenost za rukovanje viličarom

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?
Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da do 26.01.2018. svoje molbe sa životopisom dostavite putem linka za prijavu ili poštom na adresu:

METRO Cash & Carry d.o.o.
Cesta Pape Ivana Pavla II. 3
21212 Kaštel Sućurac

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.