+1
Pošalji prijatelju

Specijalist prodaje (m/ž)

Zagreb, Podgora

Rok prijave:

Medora hoteli i ljetovališta, hotelsko poduzeće u mjestu Podgora na Makarskoj rivijeri, u vlasništvu imaju dva hotela s više od 500 smještajnih jedinica te jedan auto kamp. Svi hoteli su smješteni uz samu šetnicu i jednu od najljepših plaža na hrvatskoj obali.

Misija poduzeća je djelovati kao nositelj profesionalizacije turističkog razvoja na Makarskoj rivijeri kao i na području cijele Dalmacije. U skladu s našom misijom želimo formirati tim čija će znanja i vještine biti ključ jasne prepoznatljivosti i odmaka od konkurencije, a sve s ciljem kreiranja nezaboravnih doživljaja naših gostiju.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu i postanu:

Specijalist prodaje (m/ž) - (1 izvršitelj)

Mjesto rada: Zagreb, Podgora

Opis poslova:

  • samostalno i proaktivno obavlja sve poslove vezane uz prodaju hotelskih i kamp kapaciteta
  • aktivno komunicira s postojećim i novim partnerima putem e-maila, telefona i osobno
  • sudjeluje u izradi plana prodajnih aktivnosti
  • prati plan prodajnih aktivnosti, odgovara za realiziranje dodijeljenog dijela plana od strane nadređenog, te predlaže akcije za poboljšanje prodaje

Uvjeti:

  • VŠS/VSS turističkog smjera
  • najmanje 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • znanje još jednog stranog jezika - poželjno njemački jezik
  • napredno korištenje MS Office aplikacija
  • izvrsne pregovaračke vještine, sposobnost planiranja i komuniciranja
  • želja za daljnjim stručnim usavršavanjem

Svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 26.01.2018.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.