+1
Pošalji prijatelju

Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fiscalis d.o.o. je društvo koje se bavi pružanjem računovodstvenih usluga te poreznog i poslovnog savjetovanja klijentima iz raznih područja djelatnosti, počevši od 2009. godine kada je društvo osnovano.

Opis posla

Obzirom na potrebu za proširenjem tima, tražimo kandidata za poziciju:

Administrator (m/ž) - 2 izvršitelja/ice.

Opis poslova:
- zaprimanje telefonskih poziva
- zaprimanje klijenata
- zaprimanje i slanje ulazno/izlazne pošte
- nabava uredskog i potrošnog materijala
- poslovi poslovne tajnice direktora društva
- prikupljanje, razvrstavanje, obrada i arhiviranje dokumentacije
- sastavljanje službenih dopisa
- svakodnevna komunikacija i korespondencija s dobavljačima, kupcima i poslovnim
partnerima
- priprema i plaćanje računa putem internet bankarstva
- fakturiranje
- sastav druge poslovne dokumentacije
- priprema dokumentacije za knjigovodstvo
- osiguranje informacija i podataka za potrebe direktora
- izrada internih izvještaja za potrebe menadžmenta
- administrativna podrška svim članovima tima
- ostali administrativni poslovi

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomski/upravni smjer
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office aplikacija, naročito Excel)

Dodatna očekivanja:
- odgovornost i samoinicijativnost
- dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- samostalnost i proaktivan pristup pri izvršenju zadataka i obveza
- spremnost na usvajanje novih znanja i vještina
- položen vozački ispit za vozila B kategorije

Prednosti:
- iskustvo na sličnim poslovima

Ukoliko ste zainteresirani za rad u izazovnom i dinamičnom okruženju, u društvu s kontinuiranom perspektivom rasta i razvoja, te nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima, molbu i životopis molimo dostaviti do 22.01.2018. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na neodređeno
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
- ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.