+1
Pošalji prijatelju

IT referent (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Tvornica stakla Duran d.d. iz Pule tvrtka je sa 60 godišnjom tradicijom u proizvodnji širokog spektra artikala od borosilikatnog (vatrostalnog) stakla za potrebe laboratorija i industrije.

Dio smo svjetski priznate tvrtke za proizvodnju specijalnih stakala Duran-Wheaton-Kimble sa sjedištem u Wertheimu (SR Njemačka).

Opis posla

Tražimo visoko motiviranog kandidata za poslove:

IT referent III (m/ž).

Poslovi IT referenta obuhvaćaju održavanje i osiguranje funkcioniranja baze podataka, periodično stvaranje arhive baze podataka (backups), izradu analiza učinkovitosti, održavanje sadržaja baze podataka, konfiguriranje hardvera i softvera i dr.

Uvjeti

- magistar / VSS informatičkog smjera
- 2 godine radnog iskustva (poželjno radno iskustvo rada u SAP-u)
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno i znanje njemačkog jezika
- samostalnost, odgovornost, inicijativa i sklonost timskom radu

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoj životopis na adresu:

Duran d.d.
Mažuranićeva 3
52100 Pula

ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci
- stabilno i sigurno radno mjesto i primanja
- ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- ugodnu radnu okolinu s razvijenom kulturom suradnje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.