+1
Pošalji prijatelju

Djelatnik u zdravstvenom turizmu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ordinacija dentalne medicine Renata Ostojić

Opis posla

Vesela si, komunikativna, dobro organizirana i proaktivna osoba? Čitaš u medijima o dentalnom turizmu i misliš da bi bio/la idealni kandidat za tu vrstu posla? Mi ti nudimo priliku!

Uvjeti

Od tebe očekujemo:
- savršeno poznavanje talijanskog i engleskog jezika u govoru i pismu (minimalno C1 razina je preduvjet)
- visoku profesionalnost i odgovornost u radu, a najviše lojalnost
- razvijene komunikacijske i socijalne vještine
- timski rad
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook)
- volju za učenjem novih stvari i usavršavanjem
- marljivost, odgovornost, proaktivnost, poštenje i vjeru u sebe da ti to možeš!

Ako si se našao/la u ovom oglasu ne preostaje ti ništa drugo nego javiti nam se!

CV poslati na hrvatskom jeziku, a molba je tvoj izbor!

Jezici:

Talijanski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

.....a mi ti zauzvrat nudimo:
- priliku za zapošljavanje na određeno/neodređeno/studentski ugovor
- stimulativna primanja
- prijateljsku, pozitivnu i profesionalnu atmosferu na radnom mjestu
- prijatelje i kolege u jednom
- pomoć pri učenju novih vještina i znanja kroz zanimljive i proaktivne edukacije
- rad u profesionalnom ali vrlo ambicioznom mladom timu ljudi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.