+1
Pošalji prijatelju

ITSM specijalist - Workload Automation (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • mStart d.o.o. za informatičke usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 11a, 10 000 Zagreb

mStart d.o.o. je poslovno-tehnološka tvrtka orijentirana na razvoj, implementaciju, integraciju i podršku poslovnih informacijskih sustava i rješenja, te digitalnu transformaciju. Šireći i unapređujući svoje poslovanje želimo svoj tim ojačati novim članovima:

Opis posla:

Svakodnevni operativni poslovi većinom na BMC tehnologijama. Područja kojima se bavi Odjel ITSM pokrivaju: BMC Remedy ITSM (Incident, Problem, Change, Asset, CMDB, Request, Knowledge), Smart IT, My IT, BMC Analytics (SAP Business Objects), Smart Reporting, Pentaho, BMC Control-M, BMC Discovery, BMC TrueSight Operations Management, Entuity.
Od vas će se očekivati bavljenje naprednijim poslovima izrade tehničkih ponuda, izrada dokumentacije, projektiranja novih sustava, instalacije, konfiguracije, prilagodbe, integracija s drugim sustavima i migracije postojećih sustava za naše korisnike.

Uvjeti:

  • minimalno VŠS, preddiplomski ili stručni studij
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima izrade arhitekture ITSM sustava i/ili uvođenja i upravljanja ITIL/ITSM/ITOM procesima

Prednost:

  • iskustvo s ITIL/ITSM preporukama i procesima
  • iskustvo administracije BMC (ili drugi vendor) Service Management rješenja, npr. BMC Remedy Service Management Suite
  • iskustvo administracije BMC (ili drugi vendor) Workload Automation rješenja, npr. BMC Control-M
  • poznavanje programskih jezika
  • iskustvo u integraciji različitih sustava
  • posjedovanje ITIL® Foundation ili naprednijih certifikata

Od svih kandidata očekujemo: samostalnost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, fleksibilnost, organiziranost, želju za stalnim usavršavanjem i edukacijom, aktivno znanje engleskog jezika te razvijene komunikacijske vještine

Vaše ponude sa životopisom pošaljite najkasnije 7 dana od dana objave natječaja putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.