+1
Pošalji prijatelju

Konobar / Barmen (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Coral Beach Club Dubrovnik, smješten na Babinom Kuku, je ugostiteljski objekt na plaži koji čine restoran i dva plažna bara. Želimo stvoriti tim kreativnih individualaca koji će širiti našu viziju.

Opis posla

Plažni ugostiteljski objekt zapošljava konobare/barmene (m/ž).

Naš Klub u potrazi je za kandidatima (m/ž) koji usluživanje pića i hrane rade sa entuzijazmom i odgovornošću, koji će imati znanje i želju u izradi klasičnih i inovativnih pića u skladu s potrebama i očekivanjima gostiju, te u prezentaciji naše cjelokupne ponude.

Odgovornosti:
- priprema alkoholnih i bezalkoholnih pića
- interakcija s kupcima, preuzimanje narudžbi i posluživanje
- procijeniti potrebe i preferencije kupaca i dati preporuke
- planirati i prezentirati meni pića i hrane
- identifikacija i provjera klijenata zbog zakonski dozvoljene dobne granice
- obnova zaliha šanka i potrošnog materijala
- njegovati odnose sa gostima
- poslovati u skladu sa svim propisima hrane i pića
- poslovati u skladu sa svim propisima tvrtke

Uvjeti

- potrebno napredno poznavanje engleskog jezika; poznavanje njemačkog, talijanskog ili francuskog jezika je prednost

Ovim putem Vas molimo da životopise šaljete na hrvatskom jeziku sa slikom.

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Osiguran smještaj i jedan obrok u smjeni.
Mogućnost zaposlenja kao stalnog sezonskog radnika.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.