+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Umag

Rok prijave:

  • MM TIM j.d.o.o. za trgovinu, usluge i proizvodnju
  • Adresa: Nova ulica 40g, 10291 Brdovec

Tvrtka smo MM TIM j.d.o.o. u čijem se sastavu nalaze pekarne Bio-panem koje se bave prodajom inovativnih pekarskih proizvoda. Naše proizvode temeljimo na dugogodišnjoj suradnji sa tvrtkom Dat-bak d.o.o.. Tijekom te suradnje stvorili smo preko 250 različitih proizvoda koji su iznimne kvalitete, kakvoće, nutricionističkih i zdravstvenih vrijednosti, jer nam je cilj pružanje zdravih, oku privlačnih i nepcu ukusnih pekarskih proizvoda.

Opis posla

Prodaja pekarskih proizvoda u trgovini. Tražimo više osoba (m/ž) za sezonski period obavljanja posla.

Tražimo motivirane osobe za radno mjesto prodavač (m/ž), što podrazumijeva prodaju pekarskih proizvoda te suradnju s kolegama na dnevnom izvršenju svih zadataka na radnom mjestu. Posao se obavlja u autokampu Park Umag i gradu Umag.

Uvjeti

- pozitivan stav prema poslu
- sklonost timskom radu
- odgovornost, točnost i predanost u poslu
- izražene komunikacijske vještine i ljubaznost
- poželjno iskustvo u prodaji i rad na blagajni
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje stranih jezika (engleski, njemački, talijanski)

Ako želite biti dio uspješnog tima, ako ste komunikativna osoba s prodajnim vještinama pošaljite nam svoj životopis.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost), Slovenski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- zanimljiv i dinamičan posao
- stimulativne uvjete rada
- nagrade za trud i rad
- osiguran smještaj i novčana naknada za hranu
- poticajna radna okolina
- profesionalni odnos prema zaposleniku
- mobitel
- službeno vozilo
- edukaciju
- mogućnost i trajnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.