+1
Pošalji prijatelju

Projekt manager (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Poslodavac: MojPosao za klijenta

Opis posla

Rukovođenje industrijskim projektima, koordiniranje i nadzor izvođača radova, odgovornost za proračun i terminski plan, odgovornost za sigurnost i kvalitetu posla.

Uvjeti

- VSS, diplomirani inženjer strojarstva/brodogradnje/građevine/elektrotehnike
- traži se fleksibilnost, moguća česta putovanja u zemlji i regiji
- prednost imaju kandidati sa iskustvom u energetskoj, naftnoj, plinskoj ili petrokemijskoj industriji
- prednost imaju kandidati sa međunarodnim iskustvom

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

8

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost zaposlenja na neodređeno
- plaća po dogovoru
- auto 24 sata dnevno
- službeni telefon

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.