+1
Pošalji prijatelju

Sistem administrator - pripravnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SIGNON informacijske tehnologije d.o.o.
  • Adresa: Hirčeva 10, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.signon.hr

SIGNON IT je tvrtka specijalizirana za projektiranje, izgradnju i održavanje informacijskih i komunikacijskih rješenja. Orijentirana je na pružanje ICT usluga i tehničke podrške malom i srednjem poduzetništvu. Zahvaljujući svojoj posvećenosti inovativnosti, kvaliteti i odgovornosti, uspješno poslujemo od 2006. godine.

Opis posla

Tražimo motiviranu osobu sa izraženim interesom za ICT tehnologije i kvalitetnim predznanjem za posao koji bi uključivao:
- instalaciju, podešavanje, održavanje i servisiranje Microsoft i Linux operacijskih sustava
- primjenu mrežnih tehnologija u suvremenim komunikacijskim rješenjima
- konfiguraciju i administraciju MikroTik i Ubiquiti mrežne opreme
- konfiguraciju i administraciju Google G Suite paketa
- automatizaciju operacijskih sustava pomoću skriptnih jezika
- podršku korisnicima

Uvjeti

- poznavanje osnova Microsoft Windows, Windows Server i Linux operacijskih sustava
- poznavanje osnova skriptnih programskih jezika
- poznavanje osnova mrežnih tehnologija (ARP, IP, TCP, UDP, ...)

Prednosti:
- kandidati s mogućnošću korištenja mjere stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa ili neke druge mjere za poticanje zapošljavanja od strane Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Ako se vidite kao osobu koja ispunjava postavljene kriterije i imate snažnu želju razvijati svoju karijeru u ICT industriji, pošaljite nam svoju molbu i životopis pomoću linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Iako smo aktivni na tržištu preko 11 godina i dalje njegujemo start-up vrijednosti i okruženje. Mi smo tim koji se kontinuirano razvija i svakom djelatniku pružamo mogućnost da ima velik utjecaj na našu zajedničku budućnost.

Naši zaposlenici imaju priliku kontinuirano usvajati nova znanja o različitim segmentima informacijskih i komunikacijskih tehnologija. Želimo osigurati Vaš individualni razvoj u ugodnoj i stimulativnoj atmosferi kao članu mladog i stručnog tima. Naši su djelatnici otvorene i komunikativne osobe koje neprestano preispituju konvencionalna rješenja i prate najnovije trendove iz svoje domene. Nudimo Vam kontakt sa zanimljivim tehnologijama i izazovnim projektima uz fleksibilno radno vrijeme te rast prihoda koji prati postignute rezultate.

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa, Honorarno, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.