+1
Pošalji prijatelju

Kemijski tehničar (m/ž)

Sv. Ivan Zelina

Rok prijave:

  • ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA
  • Adresa: Fučkani 6, 10380 Sv. Ivan Zelina
  • Web: http://www.iskra.hr/

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

Opis posla

- asistiranje tehnolozima u kreiranju tehnoloških postupaka i prateće dokumentacije
- rad na procesu pripreme i proizvodnje te uvođenju novih proizvoda
- uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda
- primjena i poštivanje industrijskih i drugih propisanih zakona i standarda
- ostali administrativni poslovi
- ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti

- SSS kemijskog smjera
- poznavanje engleskog jezika
- sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu
- usmjerenost na ciljeve i ustrajnost
- izražene analitičke i organizacijske vještine
- komunikativnost i nesklonost konfliktima
- dobro poznavanje rada na računalu
- poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila firme
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost samostalnog i timskog rada
- ugodno radno okruženje
- stimulativna primanja u skladu s radnim zadacima i odgovornošću

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.