+1
Pošalji prijatelju

Marketinški stručnjak (m/ž)

Sv. Ivan Zelina

Rok prijave:

  • ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA
  • Adresa: Fučkani 6, 10380 Sv. Ivan Zelina
  • Web: http://www.iskra.hr/

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

Opis posla

- kreiranje sadržaja i pisanje različitih tekstova, uključujući opise proizvoda, objava na internetskim stranicama i društvenim mrežama i drugo
- sudjelovanje u dizajniranju objava na blogu i društvenim mrežama
- primjena marketinških strategija i znanja (analiza unutarnjih i vanjskih čimbenika)
- asistencija u stvaranju i razvoju prijedloga za poboljšanje korisničkog iskustva
- timski rad na poboljšanju učinkovitosti poslovanja kroz uvođenje digitalnih tehnologija i poslovnih praksi (mobilne i web tehnologije, Internet stvari, društvenih platformi, napredne analitike i rješenja u obliku za naše usluge i proizvode)

Uvjeti

- VSS/VŠS ekonomije, smjer marketing
- znanje engleskog jezika na C razini
- prednost poznavanja još jednog stranog jezika
- izražena sposobnost za pisanje i oblikovanje tekstualnih sadržaja i članaka
- naglašena temeljitost i sistematičnost u obavljanju radnih zadataka
- odgovornost prema radu i spremnost na učenje
- fleksibilnost i spremnost na timski i samostalni rad
- informatička pismenost (napredno poznavanje MS Office alata, Interneta općenito, poželjno poznavanje rada s nekim od grafičkih paketa)
- poznavanje marketinških strategija i razvijena marketinška znanja i vještine; analize unutarnjih i vanjskih čimbenika
- izražen smisao za dizajn
- nije potrebno radno iskustvo

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugodno i poticajno radno okruženje
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- tim spreman na podršku i pomoć pri učenju novih znanja
- stimulativna primanja u skladu s poslovnom odgovornošću

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.